Tyrimai

Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vartotojų švietimo srityje, fokus grupės tyrimas apie bendradarbiavimą su valdžios institucijomis įgyvendinant vartotojų švietimo politiką (2014 m.)

2014 m. vasario mėn. buvo  atlikas nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vartotojų švietimo srityje, atstovų kokybinis tyrimas, kurio tikslas -  išsiaiškinti bendradarbiavimo trukdžius valdžios institucijoms įgyvendinant vartotojų švietimo politiką taip, kaip juos supranta vartotojų švietimo srityje dirbančios nevyriausybinės organizacijos. 
 
Tyrimo metodas – diskusinė fokus grupė.
 
Diskusinėje Fokus grupėje dalyvavo vartotojų NVO, aplinkosauginių NVO ir gamtosauginių NVO atstovai.
 
Su tyrimu galima susipažinti ČIA. 
 
 
Tyrimas yra projekto „Nevyriausybinių ir valstybinių organizacijų bendradarbiavimas kuriant bei įgyvendinant vartotojų švietimo modelį“,  kurį įgyvendina Lietuvos vartotojų institutas kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba, dalis. Projektas finansuojamas pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. 
 
Visos teisės saugomos. Kopijuoti visą ar dalimis, taip pat naudoti komerciniais tikslais be Lietuvos vartotojų instituto raštiško leidimo 
yra draudžiama.
 
Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos