LVI naujienos

2016 04 12

Seminaras „Elektroninių parduotuvių Lietuvoje trūkumai vartotojų akimis ir kaip juos įveikti“

Lietuvos vartotojų institutas kviečia į seminarą „Elektroninių parduotuvių Lietuvoje trūkumai vartotojų akimis ir kaip juos įveikti“, kuris vyks š. m. balandžio 26 d. Vilniuje, viešbutyje „PONAS TADAS“, Naugarduko g. 76.
 
Seminaro  tikslas – supažindinti verslo atstovus su elektroninės prekybos aktualijomis į jas pasižiūrint vartotojų akimis. Seminaras yra skirtas elektroninių parduotuvių vadovams, vadybininkams, dirbantiems su klientais, rinkodaros specialistams.
 
Seminaro dalyviams bus pateikta informacija apie pagrindines problemas, kylančias vartotojams perkant prekes elektroninėse parduotuvėse.
 
2014 m. naujai įsigaliojus prekybos internetu taisyklėms  bei netekus galios 2001 m. Ūkio ministro įsakymui „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“,  aktualia problema išlieka tinkamas minėtų taisyklių įgyvendinimas. Seminaro metu taip pat bus pristatytos vartotojų skundų nagrinėjimo naujovės, nes 2016 m. metais įsigaliojus Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatoms, keičiasi vartotojų skundų nagrinėjimo tvarka, o Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos  sprendimai tampa privalomi ir juos vykdys  anstoliai. 
 
Visada įdomu sužinoti ir pasimokyti iš jau pateiktų skundų apibendrinimo, kurį pristatys juos nagrinėjantys Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos darbuotojai. Mes gerai žinome kuo gyvena vartotojai. Gal norite sužinoti ir Jūs?
 
Dėl labai riboto vietų skaičiaus yra būtina registracija el. paštu info@vartotojai.lt.  Registracijos pabaiga 2016-04-25, 12 val.
 
Seminaras mokamas. 
 
PROGRAMA
 

9:00 – 9.30

Registracija, sutikimo kava

9:30 – 10:10

Elektroninių parduotuvių spragos: ką rodo tyrimai?

RUGILĖ BUTKEVIČIŪTĖ, Lietuvos vartotojų instituto ekspertė

10:10 – 10:40

Dažniausiai pasitaikantys vartotojų skundai perkant prekes elektroninėse parduotuvėse

TAURINTAS RUDYS, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktoriaus pavaduotojas

10:40 – 11:00

Klausimai, atsakymai.

11:00 – 11:30

Kavos pertrauka

11:30 – 12:10

Prekybos internetu reglamentavimo naujovės ir įgyvendinimo praktika: privaloma informacija,  prekių keitimo ir grąžinimo ypatumai (Civilinis kodeksas, nauja 2014 m. liepos 22 d. LRV nutarimo Nr.738 Mažmeninės prekybos taisyklių redakcija)

EDITA SINKEVIČĖ, Lietuvos vartotojų instituto ekspertė

12:10 – 12:40

Nauja vartojimo ginčų sprendimo tvarka: privalomi sprendimai ir jų vykdymas

Dr. ZITA ČEPONYTĖ,  Lietuvos vartotojų instituto prezidentė

12:40 – 13:00

Klausimai, atsakymai.

 

Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos