Vartotojų švietimas
Vartotojų švietimas

Prekių keitimas ir grąžinimas

2016 10 19

Reikalavimai buitinės technikos, kompiuterių, telefonų bei kitų prietaisų remonto paslaugų teikėjams ir vartotojų teisės

Vartotojų nusiskundimai dėl netinkamos kokybės remonto paslaugų - neišsamios informacijos apie sąlygas, vienašališko kainų nustatymo iš anksto nesuderinus, garantijų nesuteikimo ir pan. - pakankamai dažni. Susipažinti su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos parengta informacija galite čia.
Atgal 6

Rašyti komentarą

Skaityti komentarus (6)

Komentarai

Birute Vailiauskiene | 2017-04-27

Pramogų centre MEGA nusipirkom sučių aparatą lėtaeigę , parveže namo bandėm spausti sultis bet aparatas jų nespaudė sultys bėgo kartu su tirščiais . nuvežėm gražinti , bet jos nepriima kadangi meistras sakė kad gera , bet mes jos nenorim o mums jos nepriima . juk yra parašyta14 punkte jei klijentui netika turi priimti arba keisti . tai šiuo metu nežinau kur galima kreiptis ,kad padėtų išspresti šią problemą

Vasilijus | 2018-08-29

3ia karta pridaviau Pigu lt remontuoti plansete Lenovo,jau pusantro menesio zada susisiekti su manim,bet nieks nesusisiekia.Reikalauju grazint poinigus uz niekine preke.

Ramute | 2019-03-18

Laba diena, noriu užduoti klausimą. Garantiniu laikotarpiu jau antrą kartą sugenda planšetinis kompiuteris. Taiso du kartus po tris savaites, "pamaininio" neduoda. Paprašius-pasakė, kad neturi. Ar Pardavėjas neprivalo duoti "pakaitinio" kompiuterio remonto metu? Pinigai sumokėti , o daiktu naudotis negaliu (šešias savaites).

AUDRIUS | 2019-06-16

Akropolio MTTC suremontavo mob.t. samsung galaxy A50. Pakeista korpusine dalis ir ekranas. parasiau el.laiska, kad pakeistos dalys butu man grazintos. Taciau iskarto negrazino ir paaiskino, kad dalys turi buti grazinamos samsungui utilizacijai. kaip ar prival0 man prasant grazinti dalis?

Andrius | 2019-11-12

Sveiki. Sugedus šaldituvui buvo kreiptasi pas pardaveja ir pranesta apie gedima. Prase atsiusti sms adresa kad paims remontui. Bet jau 3 savaites tylu ramu. Ar galiu prasyti kad grazintu pinigus.?

jurgis | 2020-02-03

IšUAB"Pigu"nusipirkau benzininį trimerį,tačia negalėjau jo užvesti.Supakavau ir po trijų dienų gražinau pardavėjui su prašymu gražinti pinigus.Po kurion laik0 gavau atsakymą ,kad trimeris pataisytas sureguliuotas ir veikia,pršom į atsiimti.Apie pinigų gražinima negal būti kalbos ,kiadangi gedimas mažarįkšmis aš neturiu teisės vienašališkai nutraukti pirkimo sutarties.Ačių