Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą
Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą

Nugalėtojai

2010 m.  gruodžio 6 d. Vilniuje įvyko apvalaus stalo diskusija „Vaikų privatumo apsauga internete", kurioje buvo diskutuojama su moksleiviais bei jų mokytojais apie asmens duomenis bei  vaikų privatumo problematiką internete. Renginio metu pirmą kartą buvo pademonstruoti edukacinio pobūdžio 5 video filmukai, atskleidžiantys internete glūdinčius pavojus bei riziką. Diskusijos pabaigoje buvo apdovanoti scenarijaus konkurso „Vaikų privatumo apsauga internete" laureatai, kurių idėjos buvo panaudotos kuriant video filmukus.

Norime padėkoti visiems konkurso  dalyviams už atsiųstus darbus, savitą žvilgsnį į vaikų privatumo internete problematiką. Darbai buvo tikrai kūrybiški! Iš viso konkurse dėl trijų pagrindinių prizų varžėsi 21 scenarijus.  

Konkurso nugalėtojai:

I-osios vietos laimėtoja - moksleivė  Ieva Bagdonaitė iš Raseinių Šaltinio gimnazijos už istoriją filmui „Dalintis per daug".

II-osios vietos laimėtoja - moksleivė Gabija Gedrimaitė iš Kėdainių Šviesiosios gimnazijos,  kurios  scenarijus buvo panaudotas kuriant filmą „Papildymas".

III-iosios  vietos laimėtoja - moksleivė  Jurgita Markūnaitė iš Utenos „Saulės" gimnazijos, kurios istorija buvo panaudota filme „Justas".

RENGINIO PROGRAMA

12.00-12.10

Renginio atidarymas

Gintaras Songaila - LR Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto narys

12.10-12.25

Asmens duomenys internete

Dijana Šinkūnienė - Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktoriaus pavaduotoja

12.25-13.40

Diskusija „Vaikų privatumas internete: galimybės bei tykantys pavojai"  5 edukacinių filmukų pagrindu

Milda Mačėnaitė  - projekto „Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą" ekspertė

13.40-14.00

Scenarijaus konkurso „Vaikų privatumo apsauga internete" laureatų apdovanojimai

Zita Čeponytė - Lietuvos vartotojų instituto prezidentė