LVI naujienos

2005 10 28

Nevyriausybinės vartotojų organizacijos susitiko su ES sveikatos ir vartotojų apsaugos Komisaru

Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos, Lietuvos vartotojų instituto, Lietuvos vartotojų asociacijos bei Nacionalinės vartotojų konfederacijos atstovai šiandien ryte Stiklių viešbutyje susitiko su ES sveikatos ir vartotojų apsaugos komisaru Markos Kyprianou.

Susitikimo metu buvo aptarta ES vartotojų apsaugos politika ir jos įgyvendinimas Lietuvoje, kaip naujoje ES valstybėje, akcentuojant ne tik pasiekimus, bet ir neišspręstas aktualias vartotojams problemas, tokias kaip komunalinių ir energetikos, finansinių paslaugų teikimas, vartotojų švietimas, nepriklausomų vartotojų organizacijų vaidmuo ir įtaka sprendžiant aktualius vartotojams klausimus.

„ES komisaro, atsakingo už vartotojų apsaugą vizitas ir jo parodytas dėmesys rodo, kokį svarbų vaidmenį nevyriausybinės vartotojų organizacijos vaidina ES, formuojant ir įgyvendinant vartotojų apsaugos politiką, sprendžiant vartotojams kylančias problemas" - sakė Lietuvos vartotojų instituto prezidentė Zita Čeponytė.

"Galime pasidžiaugti tuo, jog ES vartotojų apsaugos komisaras, pakviesdamas vartotojų organizacijas į susitikimą, pripažino jų veiklos svarbą. Gaila, kad Lietuvoje valdžios institucijos dar neišmoko nuoširdžiai bendradarbiauti su pilietinės visuomenės atstovais" - sakė Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė.

Susitikimo pabaigoje Markos Kyprianou pabrėžė, kad naujose ES valstybėse privalu užtikrinti aukštą vartotojų apsaugos lygį ir pakvietė nevyriausybines vartotojų organizacijas bendradarbiauti su jo vadovaujama tarnyba įgyvendinant šį tikslą.

Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos