LVI naujienos

2010 04 22

UAB „Estrela Baltic“ įmonė perženklina bulvinių traškučių pakuotes

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl nustatyto vartotojus klaidinančio bulvinių traškučių ženklinimo UAB „Estrela Baltic" įpareigota perženklinti produktus.
Šis įpareigojimas įmonei pateiktas po to, kai atliekant valstybinę maisto produktų ženklinimo kontrolę bei papildomai gavus vartotojo skundus, nustatyta, kad kaimiškos grietinėlės ir svogūnų skonio bulvių traškučiai „Estrella" neteisingai ženklinami : ant pakuočių buvo pažymėta „Be dirbtinių priedų! Bulviniai traškučiai Estrella yra gaminami be konservantų, dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų". Pasak Kauno miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko Ričardo Kliučinsko, patikrinimo metu nustatyta, kad traškučių sudėtyje yra aromato ir skonio stiprikliai - mononatrio gliutamatas E625, E627, E631.
Kaip informavo Kauno miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba, įmonėje atlikus patikrinimą nustatyta, kad įsipareigojimai vykdomi - parengti nauji visų pakuočių maketai, dviejų rūšių traškučiai jau pakuojami į naujas pakuotes, kitas rūšis UAB „Estrela Baltic" įsipareigojo teikti į rinką tinkamai paženklintas nuo gegužės mėnesio.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos