LVI naujienos

2010 06 03

Europos dienoraščiu naujais mokslo metais naudosis 64 tūkst. moksleivių

 Lietuvos mokykloms išplatinta 64 tūkst. nemokamų leidinių „Europos dienoraštis", kurį nuo kitų mokslo metų pradžios pradės naudoti 9-10 klasių moksleiviai. Dienoraščiuose moksleiviai ras daugybę informacijos apie Europos Sąjungą, karjeros galimybes, vartotojų apsaugą, sveikatą ir saugumą, aplinkosaugą ir kt. Kartu su dienoraščiu yra platinama mokytojams skirta priemonė „Mokytojo vadovas" , kuri padės mokytojams pagilinti moksleivių žinias ir dienoraštyje nagrinėjamų temų supratimą.

Europos dienoraštis gali būti naudojamas pilietinio ugdymo, ekonomikos, istorijos, geografijos, biologijos, matematikos, chemijos bei kitų dalykų pamokose.

Lietuvos vartotojų institutas dienoraštį mokykloms kasmet platina jau nuo 2007 m. Mokyklų susidomėjimas leidiniu nuolatos auga: 2007 m. Lietuvos mokyklos užsisakė 27 tūkst. egz, o 2010 m. mokslo metais leidiniu naudosis jau apie 64 tūkst. moksleivių.

Dienoraščius mokyklos gali užsisakyti visiems savo mokyklos 9-10 kl. mokiniams. Kaip įprastai lapkričio mėnesį, kai pradedami priiminėti užsakymai, mokyklos gauna informaciją (el. paštu ir paprastuoju paštu), kaip galima užsisakyti leidinius. Užsisakyti leidinius reikia iki sausio pabaigos interneto tinklalapyje www.europadiary.eu . Dienoraščiai išsiunčiami mokykloms gegužės-birželio mėnesiais, o išdalinti juos moksleiviams reikia mokslo metų pradžioje.

Visa informacija ir paaiškinimai apie Europos dienoraštį ir Mokytojo vadovą pateikti tinklalapyje http://www.europadiary.eu/?lang=lt


Dienoraštis yra leidžiamas 27 Europos Sąjungos šalyse. Leidinys yra pritaikomas kiekvienai šaliai, kasmet atnaujinamas atsižvelgiant į mokytojų ir mokinių pasiūlymus. Europos dienoraščio projektą finansuoja Europos Komisija, jį vykdo Europos kartos fondas kartu su nacionaliniu partneriu Lietuvoje - Lietuvos vartotojų institutu.

Atgal 4

Rašyti komentarą

Skaityti komentarus (4)

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos