Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą
Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą

Naujienos

2011 08 30

Naujas leidinys apie vaikų privatumo apsaugą internete

Lietuvos vartotojų institutas išleido leidinį "Vaikų privatumo apsauga internete", skirtą tėveliams, mokytojams ir interneto paslaugų teikėjams. Leidinio  temos yra  koncentruotos į vaikų asmens duomenų apsaugą interneto erdvėje - socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, o taip pat stebint vaizdo kameromis.

Lietuvos vartotojų instituto atlikto tyrimo duomenys parodė, kad vaikai internete atskleidžia per daug savo asmens duomenų, nežino, kokia informacija laikytina asmens duomenimis. Augant interneto paslaugų naudojimui dėl anksčiau įvardintų priežasčių atsiranda galimybės panaudoti asmens duomenis reklamoje, neteisėtos tiesioginės rinkodaros tikslais ar nusikalstamai veikai. Leidinys skirtas plačiam skaitytojų ratui - mokytojams, tėvams, paslaugų teikėjams, kurie, susipažinę su pateikta informacija, galėtų ją praktiškai taikyti.

Knygą galima atsisiųsti projekto tinklalapyje www.eprivatumas.lt > Leidinys

Leidinys yra išleistas įgyvendinant projektą „Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą", kurį iš dalies finansuoja Europos Komisijos Pagrindinių teisių ir pilietybės programa, Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje bei Lietuvos vartotojų institutas.

Atgal 2

Rašyti komentarą

Skaityti komentarus (2)