Tyrimai

Tyrimai, susiję su atsiskaitymais negrynaisiais pinigais (2010-2011 m.)

Lietuvos vartotojų institutas 2010-2011 m. atliko du tyrimus, susijusius su atsiskaitymais negrynaisiais pinigais:

1. 2010 m. buvo  atliktas šalies gyventojų nuomonės dėl mokėjimų negrynaisiais pinigais tyrimas, kuriuo buvo siekiama išsiaiškinti kai kuriuos šalies gyventojų  požiūrio į mokėjimus negrynaisiais pinigais aspektus, įskaitant požiūrį, mokėjimų internete saugumą, vartotojų teises atsiskaitant negrynaisiais pinigais, asmens duomenų apsaugą. Tyrimo metu buvo apklausti 1009 respondentai visoje Lietuvoje. Tyrimą galima atsisiųsti ČIA.

2. 2010-2011 m. buvo atlikta vartotojų skundų/pareiškimų analizė dėl galimo sukčiavimo atsiskaitant negrynaisiais pinigais. Tyrimo tikslas - išanalizuoti gaunamus vartotojų skundus valstybės institucijose, o taip pat statistinius nusikalstamumo duomenis pagal Baudžiamojo kodekso  214 ir 215 straipsnius. Tyrimą galima atsisiųsti ČIA.

Tyrimai yra projekto „Vartotojų informuotumo apie sukčiavimą atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis didinimas" dalis, kurį iš dalies finansuoja Europos Komisijos Nusikalstamumo prevencijos ir kovos su nusikalstamumu programa, Lietuvos vartotojų institutas. Projekto partneriai  - Lietuvos bankų asociacija ir Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti tinklalapyje www.vartotojai.lt/sukciavimas.

Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos