Vartotojų informuotumo apie sukčiavimą atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis didinimas
Vartotojų informuotumo apie sukčiavimą atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis didinimas

Konkurso sąlygos

Žaidimas-konkursas „Investuok į picą“

Nori įdomiai praleisti laiką? Susikurk ir plėtok savo verslą žaidime „Investuok į picą“! Žaisdamas tu ne tik smagiai leisi laiką, bet ir turėsi galimybę varžytis dėl vertingų prizų, be to, įgausi žinių, kaip atpažinti sukčiavimo atsiskaitant negrynaisiais pinigais atvejus, turėsi priimti įvairius atsakingus sprendimus, susijusius su konfidencialios informacijos ir finansų išsaugojimu!

Žaidimo pradžioje suteikiama 10 000 Lt suma, kurią galima investuoti į patalpų nuomą, picerijos baldus ir interjerą, kepimo įrangą, maisto produktus picoms, pasamdyti darbuotojų...

Konkurso sąlygos

Konkurse gali dalyvauti:  12-18  m.(imtinai) amžiaus moksleiviai.

Konkursas vyks: nuo 2012 m. sausio 18 d.  iki 2012 m. vasario 27 d. 17 val. (imtinai) (vėliau žaidimą  baigę moksleiviai nebus vertinami).

Vertinimas: dalyvis vieno žaidimo metu kaupia taškus, pagal kuriuos bus formuojama turnyrinė lentelė – trys daugiausia taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti  prizais. Surinkus vienodą taškų skaičių nugalėtojai bus atrinkti pagal žaidimo užbaigimo datą ir laiką (laimės tas, kurio žaidimo pabaigimo data bei laikas bus ankstesnis). Vienas žaidėjas gali laimėti tik vieną prizą. Prieš atsiimant prizus iš žaidėjų bus pareikalauta pateikti asmens dokumentą, įrodantį jų pavardę, vardą ir amžių.

Prizai

Daugiausia taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti prizais:
I vieta – nešiojamas kompiuteris (Dell Inspiron N5050)
II vieta – skaitmeninis  fotoaparatas (HS20 Fujifilm)
III vieta – nešiojamas MP3 grotuvas (Apple iPod Touch 8Gb)

Apdovanojimai: žaidimo nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2012 m. kovo 5 d. (preliminari data) organizuojamame  apdovanojimų renginyje. Į šį renginį bus pakviesta 30 atrinktų žaidėjų (su šiais žaidėjais bus susisiekta žaidimo anketoje nurodytais kontaktais). Visi renginyje dalyvaujantys moksleiviai gaus diplomus. Dalyvių atvykimo į renginį išlaidas padengs konkurso organizatorius.

Kitos sąlygos:

  1. Žaidėjas turi būti vienas asmuo, žaidimas grupėje yra negalimas.
  2. Žaidėjas privalo užsiregistruoti.
  3. Žaidėjas bet kuriuo metu gali sustabdyti žaidimą (paspaudus specialų mygtuką „Išsaugoti ir atsijungti“ arba išjungus žaidimo/naršyklės langą) ir kitą kartą prisijungęs tęsti žaidimą toje vietoje, kurioje paskutinį kartą baigė žaisti.  
  4. Konkurse dalyvauja tik  tie žaidėjai, kurie pereina visus 9 etapus. 1 etapo trukmė yra 18 min.
  5. Žaidėjas gali žaisti tiek kartų, kiek nori, tačiau kiekvieną kartą  pradedant naują žaidimą reikės prisiregistruoti iš naujo su nauju slapyvardžiu – visi kiti asmens duomenys (vardas, pavardė, amžius, telefono nr.,  el. pašto adresas, mokyklos pavadinimas) privalo būti tikri. Draudžiama  registruotis ir žaisti kito asmens vardu.

Iškilus klausimams maloniai prašome kreiptis tel. 852 310 711, el. paštu info@vartotojai.lt (kontaktinis asmuo – projektų koordinatorė Eglė Pieslikaitė).

Visiems žaidėjams linkime sėkmės!