Žurnalistiniai tyrimai

2012 04 16

Laimingų karvių laimingas pienas: ar tikrai? (Agnė Vaškelevičiūtė)

Agnė Vaškelevičiūtė (Letuvos vaikų ir jaunimo centro jaunųjų žurnalistų klubas)

Kiaulės, plaukiojančios baseine ir girdomos alumi... Viena iš naujienų, kurią išgirdau prieš keletą metų per žinias. Ir tai nebuvo balandžio pirmosios pokštas, o rimtas verslo planas. Tokiu būdu kiaules auginantys žmonės tikėjosi, kad mėsa bus skanesnė, o ir paklausa iškart pakils. O kur paklausa, ten ir pinigai.

Šiais laikais žmonės prisigalvoja visko, kad tik užsidirbtų kuo daugiau pinigų. Jeigu pavyko eksperimentas su kiaulėmis, manau, turėtų pavykti ir su karvėmis.

Dažnai girdime, kad pyragas būna skanesnis, jeigu jis kepamas su meile. Kur geros emocijos, ten ir pasisekimas. Pagalvokite, koks turėtų būti skanus pienas, išmelžtas iš laimingos karvės!.. Tik klausimas: kaip karvėms suteikti džiaugsmo?

Šis iš pirmo žvilgsnio kvailas klausimas man ilgai nedavė ramybės. Kartą išvydau apkūnią, besišypsančią merginą, ji atrodė tikrai laiminga, todėl iškart prisiminiau galvoje kirbantį klausimą.

Nusprendžiau jos paklausti, kas, jos nuomone, karvėms suteiktų džiaugsmo. Ji nusišypsojo net neįtardama, kokia asociacija man kilo ją pamačius ir atsakė: „Mes visi turime grožio etalonus ir tikrai būtume laimingi, jeigu taptume į juos panašūs. Žinoma, jums gali pasirodyti juokinga, kad karves lyginu su žmonėmis, bet, manau, jos irgi turi grožio etaloną. Tai karvutė Milka, kurią mes visi mylime ir su nekantrumu laukiame akcijos jos šokoladui. Tad karvės, tapusios Milkomis, tikrai būtų laimingos."

Mieli verslininkai, nepagailėkite pinigų violetiniams ir baltiems dažams, ir netrukus galėsime mėgautis laimingų karvių pienu, o jūs- didesniais skaičiais savo sąskaitose. Juk reklama visagalė,- ką joje rodote, tuo žmonės ir tiki. Nesvarbu, ar tai kūdikių maistas, kurį net šuo valgydamas nudvėsti gali. Jums tiesiog nesinori atostogauti penkių žvaigždučių viešbutyje be vaizdo į jūrą.

Kuo daugiau E raidelių jūsų gaminiuose, tuo didesnis pelnas jūsų verslui. Tik neužmirškite įstatyti veidrodžių karvių fermose, kad jos galėtų džiaugtis tapusios savo grožio etalono kopijomis ir su džiaugsmu kaupti skanų pieną tešmenyse.

Atgal 0

Rašyti komentarą