Laimėtojai

Skelbiame plakatų konkurso „(NE)tausojantis maisto vartojimas" laimėtojus (dėl autorinių honorarų su kiekvienu laimėtoju bus susisiekta individualiai 1-1,5 mėnesio laikotarpyje). Norime nuoširdžiai padėkoti visiems konkurso dalyviams - visi darbeliai buvo išties gražūs bei originalūs. Visiems linkime sėkmės kūryboje.


Laimėtojai 12-15 m. amžiaus grupėje:

1 vieta - Rimvydas Felinskis (15 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Dalia Jokubauskienė.

2 vieta - Dovilė Zabieliūtė (15 m.),„Kas ką valgo?", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.

3 vieta - Meda Mačiuitytė (13 m.), „Burna ne šiukšlinė", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.

 
Laimėtojai 16-20 m. amžiaus grupėje:

1 vieta - Ingrida Kazėnaitė (20 m.), Vilniaus dailės akademija.

2 vieta - Gretė Milašiūtė (16 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Dalia Jokubauskienė.

3 vieta - Ineta Daunytė (16 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Indira Zebčiukienė.


30 geriausių plakatų sąrašas (šie atrinkti plakatai bus eksponuojami 3  parodose (viešose erdvėse) Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje - planuojama rugsėjo mėnesį)

1. Rimvydas Felinskis (15 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Dalia Jokubauskienė.
2. Dovilė Zabieliūtė (15 m.),„Kas ką valgo?", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.
3. Meda Mačiuitytė (13 m.), „Burna ne šiukšlinė", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.
4. Ingrida Kazėnaitė (20 m.),Vilniaus dailės akademija.
5. Gretė Milašiūtė (16 m.),Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Dalia Jokubauskienė.
6. Ineta Daunytė (16 m.),Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Indira Zebčiukienė.
7. Deividas Aukštakalnis (17 m.), Prienų meno mokykla.
8. Sabina Aukštulevičiūtė (14 m.), Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, darbo vadovė: Aušra Griškonytė.
9. Eližbieta Avlas (16 m.), Pabradės meno mokykla, darbo vadovė: Ina Avreicevič.
10. Gerda Falk (13 m.), „Likimo ironija", Rokiškio jaunimo centras, darbo vadovas: R. Gailiūnas.
11. Gintarė Grigalauskytė (14 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Indira Zebčiukienė.
12. Viktorija Jazdauskaitė (17 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Dalia Jokubauskienė.
13. Kristina Mačiuitytė (14 m.), „Valgyk lietuvišką...", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž.
Meištininkienė.
14. Vitalija Meščeriakova (16 m.), Vilniaus Naujamiesčio moksleivių namai, darbo vadovė: Aušra Griškonytė.
15. Miglė Miliūtė (14 m.), Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, darbo vadovė: Aušra Griškonytė.
16. Justina Mulokaitė (15 m.), Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, darbo vadovė: Aušra Griškonytė.
17. Julita Patruninaitė (14 m.), Kuršėnų meno mokykla, darbo vadovė: Dalia Jokubauskienė.
18. Agnė Pipiraitė (18 m.), „Nenaikinkite savęs, valgydami „greitą" maistą", Šilalės meno mokykla, darbo vadovė: Ilona Venckienė.
19. Gabrielė Prišmontaitė (14 m.), „Ką renkatės jūs?", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.
20. Dovilė Šileikaitė (14 m.), Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, darbo vadovė: Aušra Griškonytė.
21. Edita Skripkaitytė (14 m.), „Išmok pasakyti ne!", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.
22. Aurimas Tiriūna (13 m.), „Rinkimės ekologiškus produktus", Šilalės meno mokykla, darbo vadovė: Ilona Venckienė.
23. Ieva Turulytė (20 m.), „Nenoriu sintetiko", VDA Kauno dailės fakultetas.
24. Ieva Turulytė (20 m.), „Iš močiutės daržo?", VDA Kauno dailės fakultetas.
25. Oksana Vasiljeva (15 m.), „Nebūk Marionete", Zarasų meno mokykla, darbo vadovė: Ramunė Sladkevičiūtė - Dainienė.
26. Viktorija Vasiljeva (15 m.), Vilniaus Naujamiesčio moksleivių namai, darbo vadovė: Aušra Griškonytė.
27. Vykintas Venckus (13 m.), „Kas geriau", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.
28. Simona Visockytė (15 m.), „Obuolių piliulės", Telšių dailės mokykla, darbo vadovas: Audrius Jakubėnas.
29. Juta Zinkevičiūtė (15 m.).
30. Indrė Žvirzdytė (16 m.), „SOS!", Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, darbo vadovė: Ž. Meištininkienė.