4

2013 01 07

Laikinai sustabdyta kavinės Mažeikiuose veikla

Mažeikių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad laikinai sustabdyta UAB ,,Pikma“ kavinės ,,Kaštonas“ (Sodų g. 7, Mažeikiai) veikla.

Sprendimas laikinai sustabdyti kavinės veiklą buvo priimtas po šios viešojo maitinimo įmonės patikrinimo, kurio metu buvo nustatyta grubių pažeidimų.
 
Kavinėje ,,Kaštonas” buvo nesilaikoma savikontrolės sistemos reikalavimų. Patikrinimo metu rasta žaliavų be ženklinimo ir įsigijimo dokumentų (sūdyti lašiniai, atšaldyta kiaulienos sprandinė), kurie buvo laikomi netinkamomis sąlygomis, ne šaldymo įrenginyje. Kai kurie patiekalai buvo gaminami ne pagal technologinius aprašymus, patiekalams ruošti naudojami naminiu būdu konservuoti agurkai. Įmonė negalėjo pateikti dokumentų dėl šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo. Maisto žaliavų sandėliavimo patalpos buvo netvarkingos, nešvarios, virtuvėje laikomi tušti kiaušinių padėklai, nevalytos daržovės, lašiniai, šalia skutamos bulvės.
 
Dėl nustatytų pažeidimų Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, kavinės ,,Kaštonas” veikla laikinai sustabdyta. Įmonės administracijai nurodyta pašalinti nustatytus trūkumus.
 
Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos