Konkursai

2014 04 15

Detektyvinių istorijų konkursas jaunimui (pasibaigęs)

Detektyvių istorijų konkurso „Atsargiai: tapatybės vagystė“ rezultatai paskelbti projekto svetainėje (nuoroda).
 
---

Konkurso tema - asmens tapatybės vagystė. Tapatybės vagystė yra pasinaudojimas kito asmens tapatybę identifikuojančiais duomenimis nusikaltimų tikslais. Detektyvinių istorijų tema gali būti siejama su svarbiausiomis šiandienos aktualijomis, pavyzdžiui, manipuliuojant euro įvedimu atliekamomis tapatybės vagystėmis arba asmens duomenų pasisavinimu socialiniuose tinkluose.

 
Konkurso tikslas - skatinti jaunimą domėtis asmens tapatybės vagysčių problema, suvokti jų poveikį asmeniniams finansams bei šalies ekonomikai, ugdyti gebėjimą kūrybiškai rašyti visuomenei aktualiomis temomis. Konkursu taip pat siekiama šviesti jaunimą apie tapatybės vagystes, informuoti, kaip apginti savo teises ir kur kreiptis kilus problemoms.

Konkurso objektas - originali detektyvinė istorija (3-15 psl. apimties) apie asmens tapatybės vagystę. Istorijos siužete turėtų atsispindėti šie aspektai: tapatybės vagystės vieta; kokie asmens duomenys buvo prarasti (pavogti) ir kokiais nusikalstamais tikslais jie buvo panaudoti; kaip išaiškėjo tapatybės vagystė.

Konkurso dalyviai: konkursas skirtas Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams bei kolegijų ir aukštųjų mokyklų studentams (iki 24 m. amžiaus imtinai). Konkurso dalyviai skirstomi į dvi amžiaus grupes: 15-18 m. ir 19-24 m.
 
Prizai (pagal dvi amžiaus grupes):
I vieta - planšetinis kompiuteris
II vieta - MP4 grotuvas
III vieta - elektroninė knygų skaityklė
 
Darbų pateikimas: savo detektyvines istorijas galite pateikti iki 2014 m. spalio 31 d. imtinai el.paštu tomas@vartotojai.lt (su nuoroda „Detektyvinių istorijų konkursas") arba paprastu paštu - Lietuvos vartotojų institutas, S. Konarskio g. 49-604, 03123 Vilnius.

Konkursas yra dalis projekto „Tapatybės vagystės: prevencija per švietimą“, kurį iš dalies finansuoja Europos Komisijos Nusikalstamumo prevencijos ir kovos su nusikalstamumu programa. Daugiau informacijos apie konkursą ir nuostatus galima rasti projekto svetainėje: http://www.vartotojai.lt/lt/tapatybe > Konkursai
 
 
Atgal 4

Rašyti komentarą

Skaityti komentarus (4)

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos