Animaciniai filmai

Lietuvos vartotojų institutas kartu su partneriais iš Latvijos (Green Liberty) ir Estijos (Mondo) sukūrė 3 animacinius filmus, kuriuose pristatoma Sąžininga prekyba.

Per komišką dviejų pirkėjų varžymąsi parduotuvėje, animacinis filmas „Produktai“ parodo sąžiningos prekybos produktų įvairovę. Šiandien FAIRTRADE ženklą galima rasti ant daugiau nei 30 tūkst. įvairių maisto ir ne maisto produktų, gaminamų daugiau negu 100 pasaulio valstybių.

Televizijos žinių laidą imituojantis filmukas „Geros naujienos iš viso pasaulio“ iš tiesų užkrečia gera nuotaika. Pažiūrėję šį animacinį filmą sužinosite ne tik kokiose pasaulio šalyse yra auginami ir gaminami FAIRTRADE ženklu žymimi produktai, bet ir kokių gerų naujienų jūsų pasirinkimas parduotuvėje gali atnešti tų šalių gyventojams.

Jaunatvišką mitingą vaizduojantis animacinis filmas „Ne tik skambi frazė“ pristato pagrindinius sąžiningos prekybos sistemos principus - jokio vaikų išnaudojimo, sąžiningas atlygis gamintojams ir darbuotojams, geresnės darbo sąlygos, papildomos priemokos bendruomenės reikmėms (kelių tiesimas, mokyklų ir ligoninių statyba), aplinkos tausojimas.

 

x