LVI naujienos

2014 05 21

Kviečiame kreiptis dėl nelegalios telerinkodaros!


freeimages.com nuotrauka
Jei iš mobiliojo ryšio operatorių susilaukėte nepageidaujamų telerinkodaros skambučių be išankstinio jūsų sutikimo, galite kreiptis į Lietuvos vartotojų institutą.

Lietuvos vartotojų instituto vertinimu, be išankstinio vartotojų sutikimo mobiliojo ryšio bendrovių vykdoma tiesioginė telerinkodara yra neteisėta ir grubiai pažeidžia vartotojų teisę į privatumą bei asmens duomenų apsaugą.

Jei susidūrėte su jus erzinančiais telerinkodaros skambučiais, kuriais be jūsų išankstinio sutikimo savo paslaugas siūlo mobiliojo ryšio operatoriai, kviečiame užpildyti skundo formą.

Dėmesio: kaip priedą kartu su skundu prašome pateikti ir jūsų mobiliojo ryšio paslaugų sutarties kopiją, nes skųstis dėl neteisėtos telerinkodaros be išankstinio sutikimo gali tik esami mobiliojo ryšio abonentai (nesvarbu kurio operatoriaus). Jei naudojatės išankstinio mokėjimo kortele, sutarties kopija – nereikalinga.

Užpildytą ir pasirašytą skundą bei mobiliojo ryšio paslaugų sutartį siųskite adresu: Lietuvos vartotojų institutui, S. Konarskio 49-604, LT-03123 Vilnius arba nuskenuokite ir atsiųskite mums el. paštu info@vartotojai.lt

Atgal 2

Rašyti komentarą

Skaityti komentarus (2)

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos