10 būdų susigadinti gyvenimą: užrašinė moksleiviams (2014)

Užrašinių moksleiviams tikslas: supažindinti mokyklinio amžiaus jaunimą su tapatybės vagystėmis, jų pasekmėmis bei suteikti prevencinių žinių apie tinkamą elgesį su asmens duomenimis.

Siekiant atkreipti jaunimo dėmesį bei patraukliai pateikti informacinę medžiagą buvo sukurtas veikėjas – avinas vardu Avinius Ragius. Leidinyje pasakojama 10 skirtingų istorijų, kaip avinas praranda savo tapatybę ir patiria neigiamas pasekmes (pvz., telefoniniam sukčiui, apsimetusiam banko darbuotoju, padiktuodamas elektroninės bankininkystės kodus). Dauguma istorijų akcentuoja būtinybę saugiai elgtis elektroninėje erdvėje, visų pirma, bendraujant socialiniuose tinkluose ir naudojantis el. paštu, kadangi tai aktualiausia jaunimui. Prie kiekvienos istorijos yra pateikiama keletas patarimų, kaip apsisaugoti nuo galimos tapatybės vagystės.

Užrašinėje taip pat pristatoma, kas yra asmens duomenys, pateikiama įdomių užduočių, nurodoma, kur kreiptis tapatybės vagystės atveju.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.