Atsiskaitymas elektroninėmis mokėjimo priemonėmis: ką turėtų žinoti vartotojai (2012)

Brošiūroje pateikiama glausta informacija apie elektronines mokėjimo priemones (elektroninius pinigus, mokėjimo korteles, kredito pervedimus, tiesioginį debetą), taip pat aptariami įvairūs sukčiavimo būdai, atsiskaitant mokėjimo kortelėmis, išgryninant pinigus bankomatuose, atliekant mokėjimo operacijas elektroninės bankininkystės sistemoje ir pan. Taip pat pateikiama daug patarimų, kaip išvengti sukčiavimo, pasitelkiant tiek technines priemones, tiek savo budrumą, pristatomas neteisminis ginčų nagrinėjimas.

Leidinys yra projekto „Vartotojų informuotumo apie sukčiavimą atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis didinimas” dalis, kurį iš dalies finansuoja Europos Komisijos Nusikalstamumo prevencijos ir kovos su nusikalstamumu 2009 m. programa, Lietuvos vartotojų institutas. Projekto partneriai  – Lietuvos bankų asociacija ir Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.