image description

Knyga „Netikėti nutikimai“

Tai pirmoji Lietuvoje knyga Brailio raštu, kurioje akliesiems ir silpnaregiams per nuotaikingus pasakojimus pristatomos vartotojų teisės ir atsakingo vartojimo principai. Knygoje pateikiamas istorijas sukūrė pasakų vaikams rašytoja Urtė Maskuliūnaitė, skaitytojams labiau žinoma Urtės Uliūnės pseudonimu. 2010 m. pasirodžiusi jaunosios rašytojos knyga „Kitokia svirplelio diena: pasakaitės” buvo išrinkta į geriausių metų knygų vaikams penketuką.
 

Leidinyje pasakojamos 7 nuotaikingos istorijos. „Ilgai lauktas laikrodis” – tai pasakojimas apie mergaitę, kuriai pardavėja apgaulės būdu įsiūlo vandeniui neatsparų laikrodį. Nesąžininga akcija ir apgavystė tampa ir kitų dviejų istorijų – „Klasta miestelio krautuvėje” ir „Gėlininkės paslaptis” – siužeto pagrindu. „Nėra to blogo arba atšauktas skrydis” ir „Atostogų netikėtumai” – supažindina skaitytojus su keliautojų bei atostogautojų teisėmis. Istorijose „Skirtingi pasauliai” ir „Patys skaniausi obuoliai” atkreipiamas dėmesys į maisto švaistymo problemą bei vietinių produktų vartojimo svarbą.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.