Visuomenės nuomonės tyrimas apie maisto produktų kokybę (2006)

Lietuvos vartotojų instituto užsakymu, 2006 m. gruodžio mėn. buvo atliktas vartotojų nuomonės dėl maisto produktų tyrimas. Buvo apklausta 1009 respondentai, apklausa vyko 20 Lietuvos miestų ir 63 kaimuose. 

Pagal tyrimo rezultatus, daugiausia respondentų – 83%, maisto produktus perka didžiųjų prekybos tinklų parduotuvėse, renkantis prekę vartotojams ypatingai svarbi yra maisto kokybė, taip pat kreipiamas nemažas dėmesys į kainą bei kilmės šalį. Daugiau nei pusė respondentų prie svarbių ir labai svarbių kriterijų priskiria maisto produkto išvaizdą, šviežumą, maistines produkto savybes ir minimalų produkto perdirbimą, didelį produkto sudėtyje esančių žmogaus organizmui naudingų medžiagų (vitaminų, mineralų, ląstelienos ir pan.), vietinių žaliavų naudojimą maisto produktų gamyboje, taip pat gerų darbo sąlygų sudarymą darbuotojams, gaminant maisto produktus.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.