Europos dienoraštis (2008/2009)

Lietuvos vartotojų institutas 2008 m. mokykloms išplatino nemokamą leidinį „Europos dienoraštis. Pasirink protingai! 2008/2009″, kuriuo naujaisiais mokslo metais naudosis 63 tūks. mokinių. Kartu su dienoraščiu mokyklas pasiekė ir mokytojams skirtas leidinys „Mokytojo vadovas”.
 
Bene didžiausia dienoraščio dalis yra skirta prekybai internetu, elektroniniams nusikaltimams, priklausomybei nuo interneto, autorinėms teisėms virtualioje erdvėje, pavyzdžiui, parsisiunčiant muziką ar filmus. Dienoraštis siekia atkreipti moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas (oro užterštumą, klimato kaitą, atliekų rūšiavimą), siekia informuoti vartotojų apsaugos klausimais (skundimąsi dėl netinkamos kokybės prekių ir paslaugų, maisto produktų ženklinimą) bei apie finansines paslaugas (kreditus, debeto korteles).
 

Moksleiviams skirtas dienoraštis yra leidžiamas 27 ES šalyse. Leidinys yra kasmet atnaujinamas atsižvelgiant į mokytojų ir mokinių pasiūlymus bei platinamas padedant nacionaliniams partneriams.

 
 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.