Vaikų privatumo apsauga internete (2011)

Knygos  temos yra  koncentruotos į vaikų asmens duomenų apsaugą interneto erdvėje – socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, o taip pat stebint vaizdo kameromis.  Lietuvos vartotojų instituto atlikto tyrimo duomenys parodė, kad vaikai internete atskleidžia per daug savo asmens duomenų, nežino, kokia informacija laikytina asmens duomenimis. Augant interneto paslaugų naudojimui dėl anksčiau įvardintų priežasčių atsiranda galimybės panaudoti asmens duomenis reklamoje, neteisėtos tiesioginės rinkodaros tikslais ar nusikalstamai veikai. Leidinys skirtas plačiam skaitytojų ratui – mokytojams, tėvams, paslaugų teikėjams, kurie, susipažinę su pateikta informacija, galėtų ją praktiškai taikyti.

Leidinys yra išleistas įgyvendinant projektą „Informuotumo didinimas apie vaikų privatumo apsaugą”, kurį iš dalies finansuoja Europos Komisijos Pagrindinių teisių ir pilietybės programa, Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje bei Lietuvos vartotojų institutas.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.