Tyrimai

Sociologinė valdžios institucijų apklausa apie bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis vartotojų švietime (2014 m.)

 2014 m. balandžio-gegužės mėnesį Lietuvos vartotojų institutas atliko sociologinę valdžios institucijų apklausą apie bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis vartotojų švietime.
 
Tyrimo tikslas: nustatyti trukdžius, kurie valdžios institucijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms užkerta kelią bendradarbiauti vykdant vartotojų švietimo politiką.
 
Tyrimo uždaviniai: 
1. Išsiaiškinti valdžios institucijų požiūrį į bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis vartotojų švietime.
2. Išsiaiškinti valdžios institucijų bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis vartotojų švietime vyraujančius būdus.
3. Nustatyti kylančius trukdžius valstybės institucijų ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimui vartotojų švietime.
4. Išsiaiškinti valdžios institucijų nuomonę apie tai, kas galėtų sumažinti trukdžius, kylančius valstybės institucijų ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimui vartotojų švietime.
 
Susipažinti su tyrimo rezultatais galima ČIA.
 

Tyrimas yra projekto „Nevyriausybinių ir valstybinių organizacijų bendradarbiavimas kuriant bei įgyvendinant vartotojų švietimo modelį“, kurį įgyvendina Lietuvos vartotojų institutas kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba, dalis. Projektas finansuojamas pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Studijoje pateikiama informacija negali būti traktuojama kaip teisinė konsultacija. 

Visos teisės saugomos. Kopijuoti visą ar dalimis, taip pat naudoti komerciniais tikslais be Lietuvos vartotojų instituto raštiško leidimo yra draudžiama.

Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos