Bendradarbiavimo stiprinimas šviečiant vartotojus apie tausojantį vartojimą
Bendradarbiavimo stiprinimas šviečiant vartotojus apie tausojantį vartojimą

Naujienos

2010 03 22

Lankėsi delegacija iš Baltarusijos

Įgyvendinant projektą „Bendradarbiavimo stiprinimas šviečiant vartotojus apie tausojantį vartojimą" kovo 18-20 dienomis Lietuvoje lankėsi Baltarusijos nevyriausybinių ir valstybinių institucijų atstovai.

Lietuvos vartotojų institutas svečiams iš Baltarusijos organizavo konferenciją, kurios metu buvo skaitomi pranešimai apie vartotojų teisių apsaugos sistemą, maisto produktų saugos kontrolę, klaidinančią reklamą, būsto valdymą ir priežiūrą Lietuvoje.

Baltarusijos delegacija taip pat lankėsi Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, apžiūrėjo „Rimi" ekologiškų produktų lentynas bei „Panoramoje" esantį ekologiškų maisto produktų turgelį, aplankė Antano Bielinio kaimo turizmo sodybą Aukštadvaryje, Trakų rajone.

„Mes ir toliau palaikysime glaudžius ryšius su Baltarusijos nevyriausybinėmis ir valstybinėmis institucijomis, atsakingomis už vartotojų apsaugą, perteikdami joms savo patirtį ir gerąją praktiką vartotojų teisių apsaugos srityje"- sakė Lietuvos vartotojų instituto prezidentė Dr. Zita Čeponytė.

 

Atgal 0

Rašyti komentarą

Komentarai