LVI naujienos

2008 10 06

Vartotojas Europoje: kaip geriau apginti jo teises?

Lietuvos vartotojų institutas 2009 m. vasarą išleis Vartotojų nuomonių katalogą apie nesąžiningą komercinę veiklą, prekių keitimą ir grąžinimą, turizmo paslaugas, vartojimo kreditą, klaidinančią reklamą, oro keleivių teises ir įteiks jį Europos Parlamento bei Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto nariams.

Paskatinti visuomenę aktyviau reikšti savo nuomonę europinės svarbos klausimais, susijusiais su vartotojų apsauga ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos lygiu - toks pagrindinis projekto „Vartotojas Europoje: kaip geriau apginti jo teises?" tikslas. Šiam tikslui įgyvendinti Lietuvos vartotojų instituto tinklalapyje blogo principu bus sukurta speciali virtuali diskusija, kurioje kiekvienas galės pareikšti savo nuomonę, pasidalinti patirtimi įvairiomis vartojimo temomis. Į diskusiją bus įtraukti Europos Parlamento, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto nariai bei Europos parlamento vartotojų apsaugos ekspertai.

Projekto įgyvendinimo metu bus siekiama pritraukti ir jaunąją visuomenės dalį - moksleivius, kuriems planuojama suorganizuoti konkursą „Rašyk laišką europarlamentarams ir būk išgirstas". Moksleiviai galės išdėstyti pasiūlymus, idėjas, lūkesčius vartojimo temomis bei turės galimybę susitikti su europarlamentarais.

 

Virtualią diskusiją ir konkursą vyresniųjų klasių moksleiviams planuojama paskelbti 2009 m. pradžioje.

Projektą remia Europos Komisijos iniciatyva „Diskutuokime apie Europą".

Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos