LVI naujienos

2012 01 18

Baigtas projektas „Pažeidžiamų vartotojų grupių žinių ir informavimo skatinimas energijos efektyvumo klausimais"


Foto: matthewthecoolguy

Latvijos nacionalinė vartotojų apsaugos asociacija nuo 2011 m. birželio 1 d. vykdė projektą „Pažeidžiamų vartotojų grupių žinių ir informavimo skatinimas energijos efektyvumo klausimais", kurį  rėmė  Europos Sąjungos programa „Europa piliečiams".  Rygos, Tartu ir Vilniaus savivaldybėse didėja energetinio skurdo problema, kai vartotojai ir jų namų ūkiai  negali sau leisti pakankamai šiltų patalpų už prieinamą kainą. Tai bendra Latvijos, Estijos ir Lietuvos vartotojų problema. Dėl šių priežasčių buvo vykdomos veiklos, susijusios su vartotojų informuotumo ir žinių apie energetikos efektyvumą, skatinimu. Buvo organizuoti vizitai į Gioteburgą (Švedija) bei Tartu (Estija), o taip pat seminarai pažeidžiamoms vartotojų  grupėms Rygoje (Latvija).

Projekto įgyvendinimo metu buvo surinkti  „gerosios praktikos" energijos efektyvumo srityje pavyzdžiai  bei patalpinti interneto svetainėje www.consumerenergy.lv, kuri ateityje turėtų tapti svarbia  informavimo apie energijos efektyvumą priemone. Pasibaigus projektui, siekiant pasiekti įvairias vartotojų grupes, interneto svetainėje nacionalinėmis kalbomis bus  skelbiama nauja informacija bei  pasiūlymai.  Skatiname vartotojus būti aktyviais ir pateikti skundus bei atitinkamą informaciją skiltyje „Klausimai". Į pateiktus klausimus atsakys vietinės vartotojų organizacijos gimtąja kalba.

Projekto partneriais buvo Tartu vartotojų konsultavimo ir informavimo centras, Lietuvos vartotojų institutas ir  Žemės draugų Alingsas grupė.

Rekomendaciją  projektui suteikė Rygos energijos agentūra.

Daugiau informacijos: Latvijos nacionalinė vartotojų apsaugos asociacija, el.paštas: piaa@delfi.lv, mob. tel. 00 371 29441961

 

 

Atgal 0

Rašyti komentarą

Komentarai

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos