4

2013 03 19

Parduotuvėje Alytuje sustabdyta prekyba pasenusiais produktais

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Alytuje veikiančioje maisto prekių  parduotuvėje „Mėta“ (Alytus, Topolių g. 7A) uždrausta prekiauti daugiau kaip 30 kg įvairių maisto produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais.

Patikrinimas parduotuvėje atliktas, tiriant iš vartotojo gautą informaciją. Vartotojas skundėsi, kad minėtoje parduotuvėje prekiaujama produktais, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę. Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai patikrinimo metu patvirtino, kad vartotojo informacija teisinga.

Tikrinimo metu nustatyta, kad parduotuvėje iš tiesų prekiaujama įvairiais maisto produktais (vištienos šlaunelių faršu, lašišos nugarkauliais ir pan.), kurių tinkamumo vartoti terminas pasibaigęs, be to rasta keletas produktų, kurių ženklinimo etiketėje nurodytas tinkamumo vartoti datas  prekybininkai savavališkai pratęsė. Inspektoriai taip pat nustatė, kad kai kurie maisto produktai parduotuvėje laikomi nesilaikant gamintojų rekomenduojamų produktų laikymo sąlygų, aptikta  ir nepaženklintų maito produktų.

Visų nesaugių produktų (iš viso apie 30 kg) realizacija buvo nedelsiant sustabdyta, nurodyta juos sunaikinti specializuotoje utilizavimo įmonėje. Atsakingam įmonės asmeniui paskirta administracinė bauda, o įmonė įtraukta į didesnės rizikos įmonių sąrašą ir bus kontroliuojama griežčiau.
 
Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos