4

2013 03 29

Gyventojai perspėjami dėl neaiškių žuvies konservų

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) perspėja gyventojus dėl turgavietėse nelegaliai prekeivių siūlomų menkių kepenėlių konservų.

Šiuo metu inspektoriai aiškinasi galimus nelegaliai platinamų, neaiškios kilmės ir dėl to galimai nesaugių menkių kepenėlių konservų pateikimo į rinką atvejus.

Tyrimą paskatino Kauno ir Vilniaus miestų turgavietėse nustatyti nelegalios prekybos kaip įtariama suklastotais menkių kepenėlių konservais atvejai. Patikrinimų metu įtarimų inspektoriams sukėlė minėtų konservų ženklinimo informacija - etiketėse nebuvo informacijos apie produktų kilmės šalį, gamintojo veterinarinio patvirtinimo numerį. Įtartina pasirodė ir tai, kad skirtingomis etiketėmis paženklinti, skirtingų partijų konservų tinkamumo vartoti terminai buvo vienodi.

Visų minėtų konservų realizacija buvo nedelsiant uždrausta. Kadangi konservų gamintoju etiketėje įvardijama Latvijos įmonė, Valstybinės maisto ir veterinarijos specialistai kreipėsi į kolegas Latvijoje, prašydami išsiaiškinti galimą konservų klastojimo atvejį.

Tyrimas tęsiamas, siekiant nustatyti minėtų konservų tiekėjus, aprūpindavusius produkcija turgaus prekiautojus. Informacija dėl galimai nusikalstamos veiklos bus perduota policijai.
Atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, vartotojai raginami nesusigundyti pigia kaina ir nepirkti šių produktų:
  • menkių kepenėlių konservai skardinėse po 240 g: „Menkių kepenėlės”, tinkamumo vartoti terminas iki 04-2015, kodas 4750300001639, partijos Nr. L0006245
  • menkių kepenėlių konservai skardinėse po 240 g: „Menkių kepenėlės natūralios“ (nepaženklinti valstybine kalba), tinkamumo vartoti terminas iki 04-2015, kodas 5907525320635, partijos Nr. L00000421.
Valstybinės maisto ir veterinarijos skundų ir konsultacijų telefonas – 8 800 40 403
 
 

DELFI
Atgal 0

Rašyti komentarą

Įkelkite etiketę

Projektai

  

  

  

     

 

             ESAME NARIAI 

Apklausos

Kokiomis pardavimo skatinimo priemonėms dažniausiai naudojatės?

Balsuoti Archyvas

Nuorodos